Ufak Tefek Yalanlar PDF İndir

tarafından
118
Ufak Tefek Yalanlar PDF İndir

Ufak Tefek Yalanlar PDF İndir kitabı 2019 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 248 sayfadan oluşmaktadır.Kitabın yazarı ise Kerstin Gier´dir.

Ufak Tefek Yalanlar Kitap

Ufak Tefek Yalanlar PDF İndir özet, Bana bu sersemleri bulun demişti yeni yayın yönetmenimiz Adam Birnbaum ” Sohet odasında tanışmış çiftler getirin bana, tıklamayla gelen mutluluklarının hikayelerini anlatın.Ve şunu da unutmayın: Bilmediğiniz bir şey hakkında yazamazsınız.Bu yüzden hayal gücünüzle girişin işe, siber aleme dalın ve gerekirse bunun için bir erkeği baştan çıkarmaya hazır olunMeslektaşım ve bölüm şefim Marianne neşeyle gülümsedi.

Daha az keyifli araştırma konularını biliyorum diye fısıldadı bir yandan Birnbaum buz gibi sesiyle konuşmaya devam ederken Ve yarın sabaha kadar istiyorum.Bazılarımız homurdanarak itirazlarımızı yükselttik ve Maria bana fısıldayarak şöyle dedi İlk günden kendinden hemen nefret ettirmese bari.Ancak ondan hoşlanıp hoşlanmamamız Birnbaum´un umrunda değil gibi görünüyordu.

İlk tanışma faslında bile etrafa övgüler yağdırdığı söylenemezdi: Bu dergi bie felaket diyerek ANNIKA´nın rastgele beş sayısını masanın üzerine forlatmıştı.Ortaya koyduğunuz bu pisliğe bakınca reklam verenlerin neden kaçtığı anlaşılıyor.Bizler hala şaşkınlıktan ağzımız açık ona bakarken o tavrını değiştirmeden konuşmaya devam etti.Konseptimize göre ANNIKA dergisi genç, trend, seksi, ağzına kadar yürek ısıtan röpörtajlarla dolu olmalı.

Ancak siz dergiyi ne hale getirdiniz Birnbaum masanın üzerindeki dergilerden birini alıp içindekiler listesini okumaya başladı.Sizi on yaş daha genç gösterecek yirmi harika öneri Hedef kitlesi on altı altı ila yirmi altı arası olan bir dergi için oldukça mantıklı görünüyor Ya da şuna bir bakın, psikoloji testi Evden çalışacak biri misiniz ? Testi çözerek bulun İşte bu Gen. kızların dergi bayisine akın akın koşmasına neden olan bu test olsa gerek.

YANDEXTIKLA İNDİR
GOOGLE DRİVETIKLA İNDİR