Uzaydan Gelen Konuk PDF ve EPUB İndir

tarafından
65
Uzaydan Gelen Konuk PDF ve EPUB İndir

Uzaydan Gelen Konuk PDF ve EPUB İndir kitabı 1983 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 192 sayfadan oluşmaktadır.Fantastik ve Bilim Kurgu kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı Isaac Asimov´dır. Uzaydan Gelen Konuk kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 75,00 TL´dir.

Uzaydan Gelen Konuk konusu ve kısa bir özet

İlk Karşılaşma – Murray Leinster

Teknolojik açıdan iki denk tür uzayın derinliklerinde karşılaşır.Farklı türden uzaylılar birbirleri ile iletişime geçerek bir anlaşma yapmak isterler. Yapılan karşılıklı ziyaretler ertesi iki yan da her konuda birbirlerine benzediklerini keşfeder.

yitik Robot – Isaac Asimov

27. Asteroid Üssünde, Diğer gezegen için tasarlanmış bir robot kaybolur. Kaybolan robotu bulmak için çalışan ekip en nihayetinde Dr. Susan Calvin’i çağırmak zorunda kalır. Dünya’dan ilk kez ayrılan Dr. Calvin, yitik robotu bulmak için bütün robotları kapsayacak şekilde birkaç test uygulamaya başlar.

Adı : Uzaydan Gelen Konuk
Yazar : Isaac Asimov
Baskı Tarihi : 1983
Sayfa Sayısı : 192
Kitabın Türü : Fantastik ve Bilim Kurgu
Orijinal Adı :  
Dil: Türkçe
Yayınevi: Postiga Yayınları

Uzaydan Gelen Konuk PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Uzaydan Gelen Konuk PDF ve EPUB İndirme Linkleri

PDF TIKLA İNDİR
2.BÖLÜM TIKLA İNDİR
EPUB TIKLA İNDİR
2.BÖLÜM TIKLA İNDİR