Ve Dağlar Yankılandı PDF İndir

tarafından
814
Ve Dağlar Yankılandı PDF İndir

Ve Dağlar Yankılandı PDF İndir kitabı 2019 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 424 sayfadan oluşmaktadır. Edebiyat, roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı ise Khaled Hosseini´dır.

Ve Dağlar Yankılandı konusu ve kısa bir özet

Kitapları Dünyada 38 Milyondan, Türkiye’de1 Milyondan Fazla Satan Khaled Hosseini’den Yine Çok Satacak Bir Roman!..

Gece vakti, çölü bir el arabasını çekerek geçen bir baba. Arabanın içinde annesiz iki çocuk; iki kardeş; biri kız, biri erkek. Küçük Peri için ağabeyi Abdullah, ağabeyden çok öte. On yaşındaki Abdullah’a sorsanız Peri, her şey demek. Köylerinden Kâbil’e varmak için çıktıkları yolculuğun sonunda aileyi yürek parçalayıcı bir son bekliyor. Fakat aslında bu bir son değil… Kardeşlerin başlarına gelenler -yakın ya da uzak- ilişki kurdukları tüm insanların hayatlarında nesiller boyu yankılanacak…

Hayat farklı aileleri sevgi ve fedakârlık, ihanet ve sadakat gibi ortak duygularla sınarken, karakterlerin başlarına gelenler ve yaptıkları seçimler, kitabın her biri ayrı bir renk ve lezzet taşıyan katmanlarını oluşturuyor. Afganistan’ın küçük bir köyünde doğan ve okuru Kâbil’den Paris’e, San Francisco’dan Tinos adasına taşıyan bu öykü, her sayfada renklenip güçleniyor.

Ve Dağlar Yankılandı, bizi biz yapan değerler üzerine düşündüren, ustalıkla yazıldığını her bölümde yeniden kanıtlayan, büyüleyici bir roman. Uçurtma Avcısı ve Bin Muhteşem Güneş ile dünya çapında sevilen bir yazar olan Khaled Hosseini’nin yazarlığında bir dönüm noktası.

Kitabın Adı Ve Dağlar Yankılandı  
Yazar : Khaled Hosseini
Baskı Tarihi : 2019
Sayfa Sayısı : 424
Kitabın Türü : Edebiyat, roman
Dil : Türkçe
Yayın Evi : Everest Yayınları
Ülke : Türkiye

Ve Dağlar Yankılandı PDF İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Ve Dağlar Yankılandı PDF İndirme Linkleri

YANDEXTIKLA İNDİR
GOOGLE DRİVETIKLA İNDİR