Yan Benimle PDF İndir

tarafından
259
Yan Benimle PDF İndir

Yan Benimle PDF İndir kitabı 2017 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 335 sayfadan oluşmaktadır. Aşk,Edebiyat, roman  kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı  Julianne MacLean´dır. Yan Benimle kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 5,90 TL´dir.

Yan Benimle konusu ve kısa bir özet

Lachlan MacDonald gücüyle savaşta beyleri korkudan, yakışıklılığı ve cazibesiyle bayanları heyecandan titreten çapkın bir İskoçyalıdır. Fakat günlerden bir gün bir büyücü tarafından lanetlenme büyüsü ile karşı karşıya kalır : Bundan böyle beraber olacağı her bayan can çekişerek ölecektir.Catherine Montgomery hafızasını kaybetmiş, nihayet beş yılını hatırlamayan, zengin ve soylu bir leydidir.

Sebep bu hale geldiğini umutsuzca öğrenmek isteyen Catherine’in yolu günün birinde Lachlan’la kesişir. Aradığı bütün cevapları bu yakışıklı adamda bulabileceğine inanan Catherine onunla uzun ve tehlikeli bir yolculuğa Menfaat. Ancak bir Mesele vardır: Lachlan’la Catherine bu yolculuk süresince bütün bedenlerini ele geçiren istek ve şehvete karşı gelebilecekler midir?

Adı : Yan Benimle
Yazar : Julianne MacLean
Baskı Tarihi : 2017
Sayfa Sayısı : 335
Kitabın Türü : Aşk, edebiyat ve roman
Orijinal Adı :  
Dil: Türkçe
Yayınevi: Epsilon Yayınevi

Yan Benimle PDF İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Yan Benimle PDF İndirme Linkleri

TIKLA İNDİR