Yanılmak Güzeldir PDF ve EPUB İndir

tarafından
121
Yanılmak Güzeldir PDF ve EPUB İndir

Yanılmak Güzeldir PDF ve EPUB İndir kitabı 2012 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 302 sayfadan oluşmaktadır.Aşk, edebiyat ve roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı Wendelin Van Draanen´dır. Yanılmak Güzeldir kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 14,45 TL´dir.

Yanılmak Güzeldir konusu ve kısa bir özet

Kitabı okuduktan sonra içime filminide izleme istediği geldi Normalde kitapları filmlerden henüz çok severim ama bu ikiliyi görmek istedim. Nitekim filmi izlemiş ve kitabı okumuş biri olarak diyebilirim ki ikisi beraber Tüm olmuş gibi. Birbirlerinin eksikliklerini kapatıyorlar.

Kitap ilk görüşte komşusunun oğluna aşık olan Julianna ve etrafında edindiği ön yargılardan ötürü ondan nefret eden Bryce üzerine. İki çocuk büyürken zihinlerinin büyümesine ve çok hoş öğütlere şahit oluyorsunuz. Ben Muallim adayı olduğum için çocuk olmaları ve kolay bir dille yazılması rahatsız etmedi ama herkes sevmeyebilir. henüz ziyade Rüştiye ve İdadi seviyesinin hoşuna gidecek bir kitap. Gene de filmi muhakkak tavsiye ederim. 🙂

Adı : Yanılmak Güzeldir
Yazar : Wendelin Van Draanen
Baskı Tarihi : 2012
Sayfa Sayısı : 302
Kitabın Türü : Aşk, edebiyat ve roman
Orijinal Adı : Flipped
Dil: Türkçe
Yayınevi: Optimum Kitap

Yanılmak Güzeldir PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Yanılmak Güzeldir PDF ve EPUB İndirme Linkleri

PDF TIKLA İNDİR
EPUB TIKLA İNDİR