Yaratma Savaşı PDF İndir

tarafından
192
Yaratma Savaşı PDF İndir

Yaratma Savaşı PDF İndir kitabı 2015 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 172 sayfadan oluşmaktadır. Edebiyat, Psikoloji kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı Steven Pressfield´dır. Yaratma Savaşı kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 27,30 TL´dir.

Yaratma Savaşı konusu ve kısa bir özet

Pek çoğumuz iki ayrı hayata sahibiz. Bunlardan biri yaşadığımız, diğeri ise içimizde saklı tuttuğumuz, yaşayamadığımız hayatımız der Steven Pressfield. Nedir bize bu istediğimiz hayatı yaşatmayan? Neden her hafta spora, diyete, yazmaya başlar ama bir türlü sonunu getiremeyiz. yazara göre bunun tek bir sebebi var. İşte karşınızda DİRENÇ. Bu mudur yani dedirten ama dirençe karşı durmak ve onunla mücadele etmek için güzel bir yol haritası sunuyor. Önce düşmanını tanı,onunla mücadele et ve onu aş. Durgun ve tembel ruh hali sizi hayallerinizden uzaklaştırmadan direncin ne olduğunu öğrenmek için yazılmış etkileyici bir kitap.

Adı : Yaratma Savaşı
Yazar : Steven Pressfield
Baskı Tarihi : 2015
Sayfa Sayısı : 172
Kitabın Türü : Psikoloji, Edebiyat
Orijinal Adı :  
Dil: Türkçe
Yayınevi: Okuyan Us Yayınları

Yaratma Savaşı PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Yaratma Savaşı PDF ve EPUB İndirme Linkleri

PDF KİTAP İNDİR