Yasak Meyve PDF İndir

tarafından
158
Yasak Meyve PDF İndir

Yasak Meyve PDF İndir kitabı 2017 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 464 sayfadan oluşmaktadır.Aşk, edebiyat ve roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı Jojo Moyes´dır. Yasak Meyve kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 28,81  TL´dir.

Yasak Meyve konusu ve kısa bir özet

Freddie yine hastaydı. Belli ki bu defa ot yemişti. Ağzından çıkardığı yeşillikler köşede, aspiratör bacasının hemen yanında köpüklü, zümrüt yeşili bir havuz oluşturmuştu. Hatta yassı yaprakların bir kısmı hiç bozulmamıştı. Yazlık sandaletleriyle içeriye adım atan Celia, “Sana daha kaç defa söyleyeceğim, seni budala?” diye haykırdı. “Sen at değilsin.”

Mutfak masasında ev aletleri çıkartmalarını özenle albüme yapıştırmaya çalışan Sylvia ona yardımcı olurcasına, “İnek de değilsin,” diye ekledi. “Kahrolası hayvanların hiçbiri değilsin. Senin et yemen gerekiyor, ot değil. Pasta gibi normal şeyler.” Celia ayağından çıkardığı ayakkabısını işaret parmağı ile başparmağı arasında tutarak lavaboya götürdü.

“Iyyy. İğrençsin. Neden bunu yapıp duruyorsun? Anne, bir şey söylesene. Hiç değilse temizlesin şunu.” “Frederick, tatlım, şunu siler misin?” Ateşin başındaki yüksek arkalıklı sandalyede oturan Bayan Holden, gazeteden Dickson ofD ock Green dizisinin bir sonraki yayın saatine bakıyordu. Bay Churchill’in istifasından sonra onu oyalayan birkaç şeyden biriydi bu. Kocasıyla yaptığı o son iş vardı bir de.

Adı : Yasak Meyve
Yazar : Jojo Moyes
Baskı Tarihi : 2017
Sayfa Sayısı : 464
Kitabın Türü : Aşk, edebiyat ve roman
Orijinal Adı : Foreign Fruit
Dil: Türkçe
Yayınevi: Pegasus Yayınları

Yasak Meyve PDF İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Yasak Meyve PDF İndirme Linkleri

TIKLA İNDİR