Yaşam Koçum Aristo PDF İndir

tarafından
413
Yaşam Koçum Aristo PDF İndir

Yaşam Koçum Aristo PDF İndir kitabı 2012 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 304 sayfadan oluşmaktadır.Kişisel gelişim kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı ise Jules Evans´dır.

Yaşam Koçum Aristo konusu ve kısa bir özet

Hayal edin, zamanda yolculuk yapmışsınız ve tam olarak iki bin yıl öncesine gitmişsiniz, Atina okulunda sabahtan akşama kadar tam gün eğitim alıyorsunuz, hem de 12 büyük filozoftan. Platon, Aristo, Sokrates ve Epikuros daha niceleri..

Şu an dünyamızda tartışılan ve üzerine kitaplar yazılan kişisel gelişim alanı, bundan  iki bin yıl önce de tartışılan bir alandı.Kişisel gelişim hakkında ki sorulara parlak ve net yanıtlar veren filozoflar kişisel gelişimi bir yaşama sanatı olarak ele alıyorlar.

Kişisel gelişim hakkında ki sorularınızı bu on iki büyük filozoftan, Atina okulunda alarak kafanızda ki soru işaretlerinin yok olduğunu göreceksiniz.

Kitabın Adı Yaşam Koçum Aristo
Yazar : Jules Evans
Baskı Tarihi : 2012
Sayfa Sayısı : 304
Kitabın Türü : Bilim
Dil : Türkçe
Yayın Evi : Kuraldışı Yayınları
Ülke : Türkiye

Yaşam Koçum Aristo PDF İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Yaşam Koçum Aristo PDF İndirme Linkleri

YANDEXTIKLA İNDİR
GOOGLE DRİVETIKLA İNDİR