Yaz Rüzgarı PDF İndir

tarafından
169
Yaz Rüzgarı PDF İndir

Yaz Rüzgarları PDF İndir kitabı 2014 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 400 sayfadan oluşmaktadır.Kitabın yazarı ise Kristin Hannah´dır.

YAZ RÜZGARI ÖZET

Yaz Rüzgarı PDF İndir, Akşam yeni olmuştu hava biraz kapalıydı ve yağmur yağmaya başlamıştı.Her köşeye sızan karanlığın içinde, Seattle sokakları parlak giri tepeler arasında ışıkları yansıtan şeritleri arındırıyordu.

Dot-com Balonu´nun yarattığı devrim bir zamanlar sessiz olan bu şehri değişmişti ve insaatlardan gelen takırtılar ve çekiç sesleri güneş battıktan sonra bile aynı ritimde devam ediyordu.

Sanki bir gecede binaların temeli atılıyor, yüklü bulutlara doğru yükseldikçe yükseliyordu.Mor saçlı, hızmalı kılıksız çocuklar yepyeni ve kıpkırmızı Ferrari´ler le şehrin sokaklarında dolaşıyordu.

Belltown´ın en modern bölgesinin bir köşesinde gecekondular vardı.Eskiden bu ahşap yapılar tek başlarına dururdu.İnsanların şehir merkezinin dışında yaşamayı pek tercih etmediği zamanlarda, yüz yıllar önce yapılmışlardı.

Bu sosyete bölgeye artık uyum sağlamamaları, KJZZ radyo istasyonunun sahiplerini çok da ilgilendirmiyordu.Onlar elli yıldır bu araziden yayımn yapıyorlardı.Yayın hayatına başladıkları derme çatma yerel istasyon, Washington´ın en büyük istasyonuna dönüşmüştü.

Gelmiş olduğu bu noktaya ve başarılarını sağlayan Nora Bridge borçluydu.Nora yeni yarattığı programı olan Nora´yla Ruhsal Şifa programı başarılı bir şekilde tutmuştu.

Reklamcılar ve bağlı kuruluşlar çekleri yetiştiremiyordu ve haftalık köşesi ” En iyisini Nora Bilir ” daha önce hiç bu kadar popüler olmamıştı.Yazılar, ülke çağındaki 2600 gazetede yer bulmuştu.

Nora kariyerine küçük bir kasabada gazetesinde aile içi ilişkilere dair tavsiyelerde bulunan bir danışman olarak başladı ama çalışkanlığı ve güçlü önsezileri sayesinde hızla yükseldi.

Onun o eşsiz, tutkulu ve erdemli kişiliğini ilk keşfeden Seattlelı kadınlar oldu.Çok geçmeden ülkenin geri kalanı da ona hayran kaldı.

Eleştirmenler onun her tür duygusal çatışmadan bir çıkış yolu bulabildiğini iddaa ediyor, sık sık kalbinin saflığından bahsediyordu.

Ama yanılıyorlardı çünkü Nora başarısını saf olmamasına borçluydu.Sıradışı hatalar yapmış sıradan bir kadındı o.Yoksun kalmak ve kaybetmek arasındaki o küçük farkı bilirdi.

Hayatında, kaybettiği ya da başından attığı şeyleri anımsamadığı neredeyse bir an bile yoktu.Her gece kendi pişmanlıklarını mikrofona aktarıyor, kadetin kaynağında şefkat bulunuyordu.