Yeni Bir Başlangıç PDF İndir

tarafından
327
Yeni Bir Başlangıç PDF İndir

Yeni Bir Başlangıç PDF İndir kitabı 2015 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 384 sayfadan oluşmaktadır. Aşk, edebiyat ve roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı ise Kim Karr´dır.

Yeni Bir Başlangıç konusu ve kısa bir özet

Ya “Hayatta bir kez” olabilecek bir şey için ikinci bir şansınız varsa? Trajediyle dolu geçmişi Dahlia London’ın ruhunu tamamen parçalamıştı. Mutlu son onun için bir hayalden bile uzaktı. Ama ya yeni bir başlangıç şansı olsaydı?

Wilde Ones’ın solisti River Wilde, Dahlia’nın hayatına yeniden girdiğinde, ilişkilerini ateşleyen güç, geçmişte engel olunan duyguların da etkisiyle fazlasıyla yoğundu. Dahlia, geçmişin izleri ve yeni hayatı arasında bocalarken hissettiği acı yavaş yavaş hafifliyordu ama suçluluk duygusundan kurtulamıyordu. River, onun kurtarıcısı olmak istiyor, onu yeniden hayata döndüren adam olmak için her şeyi yapıyordu. Ama peşlerini hiç bırakmayan bir geçmişle, kendilerine yeni bir gelecek kurabilecekler miydi?

“Sizi aynı anda hem aşka hem de karanlığa boğacak bir kitap. Kitabın sonu için ise… Vay be!”
-Merve Akıncı, Şahmelek romanının yazarı-

“Yeni Bir Başlangıç, ilk görüşte aşkın varlığına ve ruh eşinizle aranızda koparılamaz bir bağ kurabileceğinize sizi inandırırken, şaşırtan kurgusuyla ise okuyucuyu kolayca içine çekmeyi ve hikâyenin bir parçası haline getirmeyi başarıyor.”
– Burcu Büyükyıldız, Çilek Mevsimi romanının yazarı-

“Büyüleyici, sürükleyici ve gizemli!”
– Natasha Boyd, Aşka Var Mısın? romanının yazarı-

“Duygusal, beklenmedik ve kesinlikle ateşli.”
– K.A. Tucker, On Küçük Nefes romanının yazarı-

“İnanılmaz derecede duygusal, romantik, seksi ve bağımlılık yaratıcı!”
– Samantha Young, Dublin Caddesi romanının yazarı-

Adı : Yeni Bir Başlangıç
Yazar : Kim Karr
Baskı Tarihi : 2015
Sayfa Sayısı : 384
Kitabın Türü : Aşk, edebiyat ve roman
Orijinal Adı : Connected
Dil : Türkçe
Yayın Evi : Yabancı Yayınları

Yeni Bir Başlangıç PDF İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Yeni Bir Başlangıç PDF İndirme Linkleri