Yeni Çıkan Kitaplar 2019

tarafından
187
Yeni Çıkan Kitaplar 2019

Kitap okurların ve kitap kurtlarının beklediği 2019 yılında ki yeni çıkan kitapları sizler için derledik.Konuya girmeden önce kitap okumanın yararları hakkında bir kaç bilgi vermek isterim.

Yeni Çıkan Kitap ları okuyan kişi, kitabı okudukça anlatılan olayların iç yüzeyini görür ve kendine olan öz güveni artar.Bunun yanı sıra farklı bakış açıları elde ederek olaylara sadece kendi gördüğü şekilde değil geniş bir görüş açısı ile bakar.

Kelime dağarcığı az olan kişinin ikna kabiliyeti de az olur fakat kitap okuyan kişinin geniş bir kelime dağarcığı oluşur.Bu ise insanları konuşarak etkileme ve ikna etmede çok önemli bir yöntemdir.

Evde boş zamanlarında sosyal medyada takılmak ya da televizyon izlemek yerine kitap okumak, kültürünün ve bilgilerin artmasına sebep olur.Bu kişiler toplum içinde de saygı görür ve herkes tarafından etkin bir kişiliğe sahip olur.

KİTAP OKUMANIN YARARLARI KISA NOTLAR

  • Stresi azaltmak için kitap okumalıyız
  • Bakış açımızı değiştirir
  • Hayal gücümüzü arttırır
  • Bilgili ve Kültürlü yapar
  • İkna kabiliyetimizi arttırır
  • Kelime dağarcığımızı genişletir
  • Düzenli bir hayatımızın olmasına yardımcı olur

Kitap okumanın yararlarından bahsettik şimdi artık kendi konumuza geri dönelim.2019 yılının yeni çıkan kitaplarını sizlerle inceleyeceğiz.

BİR ÖMÜR NASIL YAŞANIR

bir ömür nasıl yaşanır oku
bir ömür nasıl yaşanır pdf

Herkes tarafından sosyal medya da yapılan capsler sayesinde daha çok tanınan ve ilgi odağı olan aynı zamanda geniş bir kültür ve bilgiye sahip olan İlber Ortaylı´nın Bir Ömür Nasıl Yaşanır Kitabı 2019 yılında çıkmıştır ve popüler bir kitap haline gelmiştir.

Bir Ömür Nasıl Yaşanır PDF indirmek istiyorsanız tıklayın.

ŞEKER PORTAKALI

şeker portakalı oku
şeker portakalı pdf indir

Şeker Portakalı 2019 basılmıştır çıkmıştır ve eski bir kitaptır.Kitapta zeze´nin acı, yoksulluk ve ümit dolu yaşantısını anlatıyor.Kitap brezilya edebiyatının klasiklerindendir.

Şeker Portakalı PDF İndirmek için tıklayınız.

MOMO

momo 2019 oku
momo pdf indir

Çocuklar için yazılmış olan bir kitap fakat yetişkinlerin de ilgisi çok yoğun oldu.Momo 2019 yılında basılmış bir kitaptır.

Momo PDF İndirmek için tıklayın

OLAĞANÜSTÜ BİR GECE

Olağanüstü Bir Gece oku
Olağanüstü Bir Gece pdf indir

Çok popüler bir yazar olan Zweig´in harika bir kitabı daha, çok uzun zaman önce yazılmasına rağmen 2019 yılında tekrar basılmıştır.

Olağanüstü Bir Gece PDF İndirmek için tıklayın.

KÜÇÜK PRENS

küçük prens oku
küçük prens pdf oku

Çocuklar için hitap eden fakat her kesim tarafından okunan harika bir kitap.Küçük prens 2019 yılında basılmıştır.

Sizler için 2019 yılında yeni çıkan ve popüler olan 5 kitabı anlattık.Sosyal medya sayfalarınızdan sitemizi paylaşıp takip etmeyi unutmayın.