Yıldızlar Şehri PDF İndir

tarafından
106
Yıldızlar Şehri PDF İndir

Yıldızlar Şehri pdf indir kitabının yazarı Bella Andre´dir.Yıldızlar Şehri pdf kitabını ücretsiz, yandex ile hızlı indirebilirsiniz.

  • Adı:Yıldızlar Şehri
  • Yazar:Bella Andre, Aslı Güçlü (Çevirmen)
  • Alt başlık:The Sullivans #7
  • Baskı tarihi:2017
  • Sayfa sayısı:368

Bella Andre – Yıldızlar Şehri Kitabı Ön Okuma

Valentina çenesini kaldırdı. “Evet, biz mutlu olduğumuz sürece bundan memnuniyet duyar. Ta ki taraf seçmek zorunda kalacağı güne dek. Seni insan olarak seviyor Smith, hatta öyle çok seviyor ki kardeşiz ve her zaman birbirimize öncelik veriyoruz diye seninle arkadaşlığına son vermek zorunda kalması onu gerçekten incitir.

Bunun onun başına gelmesini istemiyorum ve senin de istemediği biliyorum.” “Bir oyuncu olmasaydım, beraber çalışmıyor olsaydık, benimle bir geceden fazla birlikte olmak ister miydin?” Bu soru üzerine ne kadar şaşırdığını, vereceği cevabı inkâr edemeyeceğini yüzünden okuyabiliyordu.

“Evet.” Ne var ki bir an sonra onun kollarının arasından sıyrılıp çantasıyla kabanını aldı ve kapıya yöneldi. “Ama rol yapma konusunda yetenekli olmadığımdan, bu hiçbir şeyi değiştirmez, öyle değil mi?” Smith günün geri kalanında kadının yüzünü aklından çıkaramadı.

Valentina kararlı görünüyordu, her zamanki gibi güçlü ve güzeldi, fakat içten içe bir peri masalının gerçekleştiğine inanmak isteyen tarafını gizlemeyi başaramamıştı. Smith ona bunun gerçekleştiğini kanıtlamak, sonsuza kadar mutlu hikâyelerinin göze çarpan bir Hollyvvood versiyonundan bile daha tatlı olabileceğini ispatlamak için sabırsızlanıyordu.