Yoksun PDF İndir

tarafından
200
Yoksun PDF İndir

Yoksun PDF İndir kitabı 2018 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 496 sayfadan oluşmaktadır.Aşk, edebiyat ve roman  kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı Lemariz Müjde Albayrak´dır. Yoksun kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 20,50 TL´dir.

Yoksun konusu ve kısa bir özet

hoş bir seriydi. Josefine &Marcus un hikayesi. Severek okudum insanların hiçbir vakit göründükleri gibi olmadıklarının kanıtı. Görünmez duvarlar ardına sakladiklari şeyler mutlaka vardir.Bu duvarların arkasına sığınarak kendini korumaya çalışan Buzlar Kraliçesi sevginin tutkunun o duvarların varlığını çözmesi ve tamamiyle yikmasi iki kelimeyi duymasiyla olası olur. ( Seni Seviyorum ne kadar hoş bir kelimedir ki susuz çölleri astirir, engin dağları aşıtirir ) işte o vakit harbi bahtiyar ve aileye kavuşur Marcus ve Josafine mız. İşte sevgiyi göstermek/görmek kadar söylemenin/duymanın da ne kadar Mühim olduğu bir harbi.

Adı : Yoksun
Yazar : Lemariz Müjde Albayrak
Baskı Tarihi : 2016
Sayfa Sayısı : 416
Kitabın Türü : Aşk, edebiyat ve roman
Orijinal Adı :  
Dil: Türkçe
Yayınevi: Müptela Yayınları

Yoksun PDF İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Yoksun PDF İndirme Linkleri

TIKLA İNDİR