Yol Arkadaşım PDF ve EPUB İndir

tarafından
151
Yol Arkadaşım PDF ve EPUB İndir

Yol Arkadaşım PDF ve EPUB İndir kitabı 2014 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 405 sayfadan oluşmaktadır.Aşk, edebiyat ve roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı Sarah Dessen ´dır. Yol Arkadaşım kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 13,90 TL´dir.

Yol Arkadaşım konusu ve kısa bir özet

Auden çok uzun zamandır geceleri hiç uyumuyordu. Ailesi boşandığından Veyahut en azından dövüş etmeye başladıklarından beri bu haldeydi.

Üniversiteye kayıt olmadan önceki yaz Babası ve onun yeni ailesi ile birlikte, yeni bir kasabada geçirecekti.

Doğduğu günden beri annesinin mükemmel kızı olmak için o kadar çok çabalamıştı ki herkesin yaptığı bir hayli Alelade şeyi kaçırdığını Yepyeni yeni ayrım ediyordu. Bir giyim dükkânında işe başladığındaysa hatunlar dünyasını, arkadaşlıklarını ve heyecanlarını öğrenecekti.

Adı : Yol Arkadaşım
Yazar : Sarah Dessen
Baskı Tarihi : 2014
Sayfa Sayısı : 405
Kitabın Türü : Aşk, edebiyat ve roman
Orijinal Adı : Along for the Ride
Dil: Türkçe
Yayınevi: Epsilon Yayıncılık

Yol Arkadaşım PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Yol Arkadaşım PDF ve EPUB İndirme Linkleri

PDF TIKLA İNDİR
EPUB TIKLA İNDİR