Yolculuk PDF İndir

tarafından
232
Yolculuk PDF İndir

Yolculuk PDF İndir kitabı 2009 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 208 sayfadan oluşmaktadır. Sağlık ve Felsefe kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı Brandon Bays´dır. Yolculuk kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 15,00 TL´dir.

Yolculuk konusu ve kısa bir özet

Kitap hakkında o kadar şey yazmak istiyorum ki sanırım bende bıraktığı izlenimleri buraya sığdırmam imkansız olacak. Eserde insanların yaşadıkları duyguları içlerinde bastırmalarından dolayı bir süre sonra dnaların da göstermiş olan değişikliklerden dolayı ortaya çıkan hastalıkların ne şekilde tedavi edilebileceğinden bahsetmiş.Kişiler eğer bir hastalıkla karşılaşıyorsa bunun altında mutlaka geçmişte yaşamış olduğu bir duygunun bastırılmış olmasından ötürü ortaya çıkmış olduğundandır.

Biraz aşamalı olsada zamanında yaşamış olduğu duyguyu bulup, çözümleyip affettikten sonra hastalığında bir gerileme meydana gelir.O yüzden duygularımızı yaşamalıyız.Eger kötü bir durumla karşılaşmışsak sinirimizi, öfkemizi,kızgınlığımızı o an dile getirip yaşamalıyız.Eger karşılaştığımız her durumda bu duyguları bastırıp içimize gömersek ileriye dönük zamanlar da bunlar haberimiz olmadan bir hastalık sebebiyle karşımıza çıkar.

Bu hastalıkları mesela bir tümörü ameliyatla yok edebilirsin, yada herhangi bir sağlık sorununu hap,krem gibi tedavi yollarıyla tedavi edebilirsin ama o duyguları asla yok etmiş olamazsın. O yüzden sen bu yok edişlerden sonra farkında olmadan farklı şekillerde ortaya çıkmaya devam eder.Ben buradayım hala seninleyim beni bul beni çözümle özgürleştir kendini diye.Burada bize düşen en büyük görev içimize dönüp var olan üstünü kapatmış olduğumuz her duyguyu çözümlemektir.

Bana çok fazla farkındalık kazandıran bir eser oldu.Hayatımda yer alan her duygunun bana nasıl geri dönüş sağlayabileceginden tut bunları çözümlemediğim sürece bana sağladığı yaşam sürecini deneyimlemiş oldum. Kitabın son kısmında Brandon Bays’in bunları nasıl çözümleyecegimize dair bir kılavuz bırakmış. Size tavsiyem bir arkadaşınızla beraber okumanız.O yüzden sizde duygularınızı yaşamayı,eğer yaşayamadıysanız geçmişe dönüp o duygularınızı serbest bırakmak istiyorsanız bu kitabı kesinlikle okumalısınız. Şiddetle tavsiye ederim.

Adı : Yolculuk
Yazar : Brandon Bays
Baskı Tarihi : 2009
Sayfa Sayısı : 208
Kitabın Türü : Sağlık ve Felsefe
Orijinal Adı :  
Dil: Türkçe
Yayınevi: Kuraldışı Yayınları

Yolculuk PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz

Yolculuk PDF ve EPUB İndirme Linkleri