Yorgun Savaşçı PDF ve EPUB İndir

tarafından
963
Yorgun Savaşçı PDF ve EPUB İndir

Yorgun Savaşçı PDF ve EPUB İndir kitabı 1976 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 564 sayfadan oluşmaktadır.Edebiyat ve Roman  kategorilerine girmektedir.Kitabın Kemal Tahir´dır. Yorgun Savaşçı kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 22,75 TL´dir.

Yorgun Savaşçı konusu ve kısa bir özet

Yorgun Savaşçı yıllardır bitmeyen tartışmaların odağındaki bir roman. Tabii yalnızca romanı değil, çekildiği halde sansür sebebiyle yakılan filmiyle de öyle. oysa bir kitabın yasaklanması, bir filmin yakılması… Bunlar totaliter eğilimlerdir. Doğru değil…

Yorgun Savaşçı, bir neslin ismidir gerçekte. Çünkü bir kuşak 1911 Trablusgrap, 1912-13 Balkan, 1914-18 Birinci Cihan ve sonunda 1919-22 arasındaki İstiklal Harbiyle beraber o cepheden bu cepheye sürüklenmiştir. Bir ülke, aralıksız 11 yıl harp etmiştir. Bunlar basit şeyler değildir. İnsanları yalnızca bedenen değil, zihnen de yorar; bitirir. Anlaşılacağı üzere kimin hain olduğunu ve ya kahraman olduğunu, neyin yanlış veya doğru olduğunu kestirmek zordur.

Adı : Yorgun Savaşçı
Yazar : Kemal Tahir
Baskı Tarihi : 1976
Sayfa Sayısı : 564
Kitabın Türü : Edebiyat ve Roman
Orijinal Adı :  
Dil: Türkçe
Yayınevi: Bilgi Yayınevi

Yorgun Savaşçı PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Yorgun Savaşçı PDF ve EPUB İndirme Linkleri

PDF TIKLA İNDİR
EPUB TIKLA İNDİR