Yüksek Topuklar Karışık İlişkiler PDF İndir

tarafından
213
Yüksek Topuklar Karışık İlişkiler PDF İndir

Yüksek Topuklar Karışık İlişkiler pdf indir kitabının yazarı Elisabet Benavent´dir.Kitap 2016 yılında basılmıştır ve 480 sayfadan oluşmaktadır.Yüksek Topuklar Karışık İlişkiler kitabını pdf formatında indirip okuyabilirsiniz.

  • Adı:Yüksek Topuklar Karışık İlişkiler
  • Yazar:Elisabet Benavent, Deniz Torcu (Çevirmen)
  • Alt başlık:Valeria Serisi 1
  • Baskı tarihi:Nisan 2016
  • Sayfa sayısı:480

Elisabet Benavent – Yüksek Topuklar Karışık İlişkiler Kitabı Ön Okuma

Beni eve bıraktığında saat gece yarısını vurmuştu. Akşam yemeği yemeden mideye indirdiğim üç kadeh şarap yüzünden hafif sarhoş olmuştum. Her ne kadar bu ifadeyi kullanmaktan zerre kadar haz etmesem de, muhteşem bir gece geçirmiştim. Hafif de tahrik olmuştum ve Adriân’ın uyanık ve neşeli olmasını diliyordum. Doğruyu söylemek gerekirse şarap, gittiğimiz mekânın loş ışıkları, cazın seksi melodileri ve Vıctor’un önlenemez çekiciliği içimde uzunca zamandır hissetmediğim arzuları uyandırmıştı.

Victor, karşısındaki kadını hiç zorluk çekmeden arzudan delirtebilecek bir yetiye sahipti. Tek yaptığı konuşurken yüzüne doğru eğilip, saçlarını ayırarak kulağına fısıldamaktı. Sadece bu bile tüm tüylerimin diken diken olmasına ve sutyenim içinde göğüslerimin dikleşmesine sebep olmaya yetmişti. Victor üzerinde kocaman ve ışıklı bir uyan tabelasıyla gezmeliydi aslında… Ben ne kadar istekli olursam olayım, kapıyı açar açmaz karşımda bulduğum karanlık daire ve horul horul uyuyan Adriân biraz keyfimi kaçırmıştı.

Önce mutfağa girerek, buzdolabından bir iki şey atıştırdım. Sonra banyoya giderek dişlerimi fırçaladım ve makyajımı temizledim. Her zaman giydiğim pijamamı üzerime geçirmek üzereyken fikir değiştirdim ve siyah ipekten yapılmış havalı geceliğimi üzerime geçirdim. Yatağa uzandığımda Adriân’ı uyandırmayı düşündüm, üzerimdeki geceliği tek bir hareketle çıkanp atabilirdim…

Derken aç kamına içilen şarap bir anda gözlerimi kapayıverdi. Vıctor’un dudakları boynumdan aşağı inerken, elleri tüm vücudumu okşuyordu. Nefesini ensemde hissedebiliyordum. Gömleğimden kopan düğmeler yere saçılmıştı… Vahşi bir tutkuyla öptü beni… Sonra iki eliyle göğüslerimi kavradı ve elimde olmadan inledim.