Zamanın Kanı PDF İndir

tarafından
86
Zamanın Kanı PDF İndir

Zamanın Kanı PDF İndir kitabı 2008 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 322 sayfadan oluşmaktadır. Edebiyat,polisiye, roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı ise Maxime Chattam´dır.

Zamanın Kanı konusu ve kısa bir özet

Mart 1928, Kahire… Gece sokağa çıkan çocuklar kaybolur ve bir süre sonra cesetleri çevredeki yer altı mezarlarında bulunmaya başlar. Şehirde bir söylenti yayılır: Binbir gece masalları’nın korkunç Gûl’ü geri dönmüştür.

Tamamen ilgisiz gibi görünen bu iki olay, aslında karmaşık bir şekilde birbirleriyle bağlantılı bir şekildedir.

Okuyucu Yorumları

Polisiyenin içine gerilimi ve gizemi çok güzel yerleştirmiş Maxime Chattam, güzel ve etkileyici bi son bekliyor sizi kitabın sonunda ki bu polisiye bir roman için çok önemli, okurken nasıl kasıldığımı hatırlıyorum 🙂 Ve kitapta adı geçen Mont Saint Michel’e hayran kalabilirsiniz benim gibi.. Fotoğraflarına bakmanızı tavsiye ederim 🙂

Kitabın Adı Zamanın Kanı  
Yazar : Maxime Chattam
Baskı Tarihi : 2008
Sayfa Sayısı : 322
Kitabın Türü : Edebiyat, polisiye,roman
Dil : Türkçe
Yayın Evi : / Orijinal İsmi :  Doğan Kitap / Le Sang Du Temps
Ülke : Türkiye

Zamanın Kanı PDF İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Zamanın Kanı PDF İndirme Linkleri

YANDEXTIKLA İNDİR
GOOGLE DRİVETIKLA İNDİR