Zengin Adamın Sırrı PDF İndir

tarafından
119
Zengin Adamın Sırrı PDF İndir

Zengin Adamın Sırrı pdf indir kitabı 2004 yılında basılmıştır ve 176 sayfadan oluşmaktadır.Zengin Adamın Sırrı kitabının yazarı Ken Roberts´dır.Kitabı pdf formatında indirebilirsiniz.

  • Adı:Zengin Adamın Sırrı
  • Yazar:Ken Roberts, Arzu Sunguroğlu (Çevirmen)
  • Baskı tarihi:Haziran 2004
  • Sayfa sayısı:176

Ken Roberts – Zengin Adamın Sırrı Kitabı Ön Okuma

Patika yoldaki çakıllar her adım atışında hafif hafif çıtırdıyordu. Biraz sonra üzerinde beyaz harflerle “Hara” yazılı ahşap bir tabelaya rastladı. Patikayı takip etmeye koyuldu. Önce bir tepecikten aşağı inerek meşelerle çevrili bir çukurluğa geldi. Sonra da bakım ve depolama amacıyla kullanıldığını düşündüğü (ama pekala yerleşim amacıyla da kullanılabilirdi) beyaz yeşil boyalı birkaç binanın yanından geçti.

Sonunda hara ilerideki tepede görüldü. Koyu yeşil, ahşap, çiftlik ambarına benzer bir binaydı ve son derece iyi bakıldığı belli oluyordu. Yan tarafında beyaza boyah büyük bir baraka vardı. Barakanın yanındaki büyük meşe ağaçlarının gölgesinde üç güzel at duruyordu. Victor bu görüntünün güzel bir Norman Rockwell tablosu olabileceğini düşündü. Binaya yaklaşınca, üzerinde “Ofis” yazan küçük bir tabela gördü.

Ahşap görkemli bir kapının yanına iliştirilmişti. Kapının üst yarısı açıktı. Victor ilerledi ve içeri girdi. Eski Batı’da yerleşik bir hara nasıl kokarsa öyle bir koku duydu; saman, deri, ahşap ve at kokusunun karışımı. Haranın tam karşı tarafında bir at vardı. O sırada yakından gelen bir sesle irkildi: “Yardım edebilir miyim?”