Zihin Okuma Teknikleri PDF ve EPUB İndir

tarafından
144
Zihin Okuma Teknikleri PDF ve EPUB İndir

Zihin Okuma Teknikleri PDF ve EPUB İndir kitabı 2008 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 214 sayfadan oluşmaktadır.Kişise Gelişim  kategorilerine girmektedir.Kitabın Stan B. Walters´dır. Zihin Okuma Teknikleri kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 9,07 TL´dir.

Zihin Okuma Teknikleri konusu ve kısa bir özet

Her yerde aldatılma ile karşı karşıya kalıyoruz. Ya bize yalan söyleniyor Veyahut biz başkasına yalan söylüyoruz. Aldatma her vakit Fena Veyahut art niyetli olmaz.

Yaşam arkadaşlarımız, dostlarımız, aile mensupları, çalışma

Arkadaşları veya politikacılar arasında aldatılmayı belirlememize Muavin olacak rastgele bir alemet Mevcut mı?

Bakacağımız kimi Hususi işaretler yok mu? İnsanların bize yalan söylemesini durdurmak için yapabileceğimiz hiç bir şey yok mu?

Bu soruların yanıtını bulacağınız, hayatımın her döneminde faydası olan bir kitaptır. Kitap umumi olarak bizlere,Kendinizi savunmak için yapabileceğiniz en İyi şey, insanların iletişimiyle alakadar olan kompleks davranışları henüz iyi tanımayı .ve bunları doğru tanımlamayı öğrenmektir. Sesteki değişiklikleri duymayı ve sana aldatıldığınıza değin, üzerine ipucu verebilecek olan konferans hızı, ses tonu ve yüksekliği ile bağlantılı olan ince detayları anlamayı öğrenebilirsiniz. Konuşulanların içeriği ne diye dinlemek, konuşan kişinin beynindeki mekanizmasının nasıl çalıştığını anlamanıza yardımcı olabilir.

Adı : Zihin Okuma Teknikleri
Yazar : Stan B. Walters
Baskı Tarihi : 2008
Sayfa Sayısı : 214
Kitabın Türü : Kişisel Gelişim
Orijinal Adı : The Truth About Lying
Dil: Türkçe
Yayınevi: Koridor Yayıncılık

Zihin Okuma Teknikleri PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Zihin Okuma Teknikleri PDF ve EPUB İndirme Linkleri

PDF TIKLA İNDİR
EPUB TIKLA İNDİR